17 травня 2019 р. відбулися урочистості з нагоди професійного свята науковців – Дня науки

У великій залі Харківської обласної філармонії відбулися урочисті збори наукової громадськості Харківщини з нагоди професійного свята науковців – Дня науки за участю голови обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної.

У форматі заходу відбулося нагородження видатних та обдарованих молодих науковців обласними іменними стипендіями в галузі науки у 2019 році.

Національний фармацевтичний університет вітає:

• Кошового Олега Миколайовича, доктора фармацевтичних наук, професора, завідувача кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році у номінації «Фармація» для видатних науковців;
  • Смєлову Наталію Миколаївну,директора Навчально-наукового тренінгового центру хроматографічних досліджень Національного фармацевтичного університету– іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році за номінацією «Хімія» для обдарованих молодих науковців;
  • Бевз Олену Валеріївну, молодшого наукового співробітника відділу валідації та стандартних зразків ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», асистента кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету– іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2019 році у номінації «Фармація» для обдарованих молодих науковців.

Матеріали за темою:

Досягнення науковців НФаУ відзначили нагородами