18-22 жовтня 2021 р. відбулася академічна мобільність за програмою Erasmus+ до Познанського університету медичних наук

Із 18 до 22 жовтня асистент кафедри фармацевтичної хімії Галина Григорів відвідала Познанський університет медичних наук у рамках програми Erasmus+ Staff Mobility For Тraining.

Навчання передбачало знайомство з кафедрою фармацевтичної хімії та її науковими напрямами, зокрема з методиками приготування розчинів наночастинок ліпідної природи та дослідженнями їхньої стабільності.

Експерименти проводилися під керівництвом науковців кафедри фармацевтичної хімії Познанського університету медичних наук Олександри Гостинської та Мацека Ставного.

Окрім того, із керівником відділу міжнародних зв’язків Боженою Радуча були обговорені питання щодо подальшого розширення співпраці між університетами в рамках міжнародних програм академічної мобільності для викладачів та студентів.