18 лютого 2020 р. ІПКСФ НФаУ розпочав цикли підвищення кваліфікації у м. Вінниця

18 лютого 2020 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикли тематичного удосконалення «Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контроль якості лікарських засобів» (18.02-20.03.2020 р.), «Сучасні аспекти забезпечення якості лікарських засобів та лікарської рослинної сировини» (18.02-04.03.2020 р.), передатестаційного циклу «Організація і управління фармацією» (18.02-20.03.2020 р.) у м. Вінниця.

Засвоєння програмного матеріалу дає можливість слухачам отримати знання з організації відпуску та контролю якості лікарських засобів лікарських засобів в Україні; методів виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів на фармацевтичному ринку; управління та забезпечення якості лікарських засобів; особливостям стандартизації, сертифікації та контролю якості лікарських засобів.

Проведено профорієнтаційну роботу щодо умов навчання, матеріально-технічної бази та професорсько-викладацького складу в Національному фармацевтичному університеті, Коледжі НФаУ та Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації.