18 травня 2021 р. відбулося громадське обговорення проєктів освітніх програм «Фармація» другого освітнього та третього освітньо-наукового рівнів вищої освіти

18 травня, за ініціативи гарантів освітніх програм «Фармація» спеціальності 226 Фармація, промислова фармація спеціалізація «Фармація» професорів Наталі Половко, Інни Владимирової, Вікторії Георгіянц, організовано та проведено круглий стіл щодо обговорення проєктів освітніх програм другого освітнього (магістерського) та третього освітньо-наукового рівнів вищої освіти.

У онлайн нараді, крім гарантів освітніх програм, взяли участь декани факультетів та викладачі НФаУ, здобувачі вищої освіти відповідних рівнів освіти і зовнішні стейкхолдери-роботодавці.

Наталя Половко представила інформацію щодо основного змісту освітніх програм «Фармація», що реалізуються в НФаУ, та сучасну нормативну базу щодо їхньої розробки та процедури обговорення.

Свої зауваження щодо структури та змісту освітніх програм надали:

• Олександр Гризодуб, доктор хімічних наук, професор, директор ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», м. Харків;
  • Оксана Красуля, кандидат фармацевтичних наук, завідувачка аптеки № 1 клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами, м. Київ;
  • Олена Мітронова, керівник навчального класу, відповідальна за роботу зі здобувачами вищої освіти та інтернами  Комунального підприємства «Харківської обласної ради «Обласний аптечний склад»;
  • Ігор Вишневський, кандидат фармацевтичних наук, генеральний директор Житомирської фармацевтичної фабрики, м. Житомир;
  • Людмила Горова, начальник управління якості лікарських засобів Державної службиУкраїни з лікарських засобів та контролю за наркотиками, м. Київ;
  • Єлизавета Бисага, кандидат фармацевтичних наук, завідувачка аптеки, директор ТОВ «Адоніс В» Аптека 130, доцент кафедри фармацевтичних дисциплін медичного факультету Ужгородського національного університету, м. Ужгород;
  • Вікторія Коленко, уповноважена особа з якості при виробництві лікарських засобів фармацевтичної компанії Істок плюс, м. Запоріжжя;
  • Наталія Штучна, завідувачка аптеки №80, м. Слов’янськ;
  • Олександр Севрюков, кандидат фармацевтичних наук, заступник директора з фармацевтичних питань ПФ «Гамма-55», керівник навчального центру ПФ «Гамма-55» м. Харків;
  • Тетяна Ткачук, фахівець з підбору персоналу ТОВ «Серв’є Україна», м. Київ;
  • Ольга Кандиба, завідувачка аптеки № 3 ТОВ «Фармацевтична компанія «Магнолія», м. Харків.

Присутні роботодавці надали позитивну оцінку підготовки випускників НФаУ, в цілому позитивно охарактеризували оприлюднені для обговорення освітні програми «Фармація» другого освітнього (магістерського) та третього освітньо-наукового рівнів вищої освіти і висловили певні побажання й пропозиції щодо їхнього оновлення і вдосконалення.

Задоволеність структурою та змістом освітніх програм, а також професійністю викладачів висловили студент 3 курсу освітньої програми «Фармація» другого освітнього (магістерського) рівня вищої освіти Богдан Місан та студентка 3 курсу третього освітньо-наукового рівня вищої освіти Анастасія Бєлікова. Ними також надано пропозиції щодо удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти в НФаУ.