18 травня 2016 р. Музей історії НФаУ та кафедра ботаніки провели зустріч, присвячену Міжнародному дню музеїв “Музейна вітальня”

Протягом вже майже 40 років в усьому світі 18 травня відзначається як Міжнародний день музеїв. Більшість українських музеїв з радістю долучаються до цього свята, і музей історії НФаУ не є виключенням.

Цього року до святкування і спільної праці з музеєм долучилась кафедра ботаніки. Спільно було організовано і проведено зустріч, яка отримала назву «Музейна вітальня». Такий формат зустрічі є досить популярним у музеях всього світу. В музеї була створена тимчасова експозиція, на якій було представлено експонати, пов’язані з історією кафедри ботаніки. Кафедра ботаніки завітала до музею зі своїми експонатами, серед яких були книжки, малювальний апарат для мікроскопу, матеріли, які використовували в процесі навчання студентів у середині минулого століття, а також живими квітами. Зустріч мала інтерактивний характер. Співробітники музею і викладачі кафедри провели екскурсію всіма експонатами, а присутні студенти мали змогу роздивлятися, ставити питання, спілкуватися. Зустріч виявилась дуже цікавою і пізнавальною для всіх присутніх і музей буде продовжувати традицію заходів такого формату.

[uptolike]