18 травня 2020 р. ІПКСФ НФаУ розпочав цикл тематичного удосконалення у м. Харкові дистанційно

18 травня 2020 р. кафедра управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ розпочала цикл тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку» (18.05-17.06.2020 р.) у Харкові.

Дистанційні цикли розташовані на сайті postgrade.nuph.edu.ua у віртуальному середовищі Moodle. Процес навчання на дистанційних циклах, що призначений для працівників фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України, буде проходити під постійним супроводом тьютерів кафедри.

Під час навчання слухачі будуть мати можливість поглибити, розширити та оновити знання з управління та економіки фармації, а саме: з організаційних аспектів управління фармацією, сучасних аспектів обліку і звітності в аптечній системі, правових і економічних аспектів діяльності фармацевтичних підприємств та інформаційних і комп’ютерних технологій в фармації.