Указом Президента України №474/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фармацевтичного працівника» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної фармацевтичної галузі, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм присвоєно почесні звання:

«Заслужений діяч науки і техніки України»

• Посилкіній Ользі Вікторівні, професору кафедри Національного фармацевтичного університету, доктору фармацевтичних наук.

«Заслужений працівник фармації України»

• Калайчевій Світлані Георгіївні, деканові факультету Національного фармацевтичного університету, кандидату фармацевтичних наук.
  • Малому Володимиру Валентиновичу, завідувачеві кафедри Національного фармацевтичного університету, доктору фармацевтичних наук.

Це здобутки Ваші особисті!

Це здобутки Національного фармацевтичного університету!

Вітаємо наших колег!

18 вересня 2021 р. працівники Національного фармацевтичного університету отримали державні відзнаки 18 вересня 2021 р. працівники Національного фармацевтичного університету отримали державні відзнаки 18 вересня 2021 р. працівники Національного фармацевтичного університету отримали державні відзнаки