18 вересня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася Ніч науки

18 вересня Національний фармацевтичний університет вп’яте приєднався до загальноміського заходу з популяризації  науки “Ніч науки”.
Цьогоріч кафедри аналітичної хімії  та аналітичної токсикології, медичної хімії, фармацевтичної хімії,  органічної хімії,  хімії природних сполук, фармакогнозії, аптечної технології ліків, технології ліків, технології фармацевтичних препаратів, заводської технології ліків, біотехнології, товарознавства, організації та економіки фармації радо зустріли відвідувачів. Науковці університету дали можливість молоді зазирнути до таємничого світу лікарських засобів.

Протягом вечора НФаУ відвідали близько 800 школярів, мешканців та гостей нашого міста.

Більше фото в альбомі