18 жовтня 2017 р. представники Національного фармацевтичного університету взяли участь у масовому профорієнтаційному заході Харківського обласного центру зайнятості «Ярмарок вакансій, професій та послуг», який відбувся у м. Мерефа.

Головна мета заходу – ознайомити школярів із навчальними закладами регіону, спеціальностями, напрямками підготовки, останніми тенденціями ринку праці та можливостями працевлаштування.

«Ярмарок вакансій, професій та послуг» надає можливість спілкування учнівської молоді безпосередньо з навчальними закладами та з роботодавцями для отримання допомоги у свідомому виборі майбутньої професії.

Захід відвідали близько 500 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста та району.