19-20 жовтня 2017 р. у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького відбувся IX Всеукраїнський з’їзд студентських наукових товариств вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України

Lviv Medical Weekend – це дводенний форум, який проходив у Центрі імені Митрополита Андрія Шептицького. Головна його мета – налагодження контактів та співробітництва між студентами медичних ВНЗ України.

Національний фармацевтичний університет представили активні учасники СНТ Євген Коноваленко (5 курс, 1 група, фармацевтичний факультет № 1) та Надія Кулєшова (4 курс, 1 група, ЛД (4,0), медико-фармацевтичний факультет).

20 жовтня наші студенти взяли участь у з’їзді студентських самоврядувань медичних ВНЗ України, де обговорювали наступні теми: вплив студентського самоврядування на студентство, роль студентського самоврядування в управлінні ВНЗ, студентське самоврядування та його вплив на зміни у навчальному процесі.

На другий день форум був відкритий для всіх бажаючих, учасники мали можливість почути доповіді:

  • «IT в медицині» від Андрія Косара – керівника відділу бізнес-аналітики компанії ELEKS
  • «Генетично модифіковані організми: ризики, регуляція, розвиток» від Ruslana Radchuk – наукового співробітника Інституту рослинної генетики та дослідження культурних рослин Лейбніца, Гатерслебен, Німеччина
  • «Інновації в сфері охорони психічного здоров’я» від от Oleh Romanchuk – директора Інституту психічного здоров’я УКУ.

Впродовж двох днів на з’їзді царила приємна дружня атмосфера, і були знайдені нові шляхи з активного та плідного співробітництва СНТ НФаУ з СНТ медичних ВНЗ України.

 

 

Print Friendly, PDF & Email