19 грудня 2016 р. викладачі кафедри українознавства та латинської мови НФаУ Н.О. Лисенко Н.О. та Н.О. Томарєва Н.О. студентами першого курсу фармацевтичного та медико-фармацевтичного факультетів привітали на волонтерському пункті «Південний пост» воїнів ЗСУ з Днем Святого Миколая

Про роботу пункту розповіла Наталія Томарєва — викладач кафедри, яка два роки займається активною волонтерською діяльністю. Військовослужбовцям дуже сподобалися смаколики, подаровані студентами, але найбільше — кольорові листівки із привітаннями. Їх пообіцяли залишити як обереги.

«Південний пост» — об’єднання небайдужих харків’ян для надання допомоги і підтримки учасникам АТО і військовослужбовцям, які прямують проїздом через ж/д вокзал «Харків-Пасажирський».