19 квітня 2018 р. на кафедрі фармакотерапії НФаУ у рамках XXV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбулося засідання секції №15 «Сучасна фармакотерапія» СНТ

На теми сучасної фармакотерапії студенти підготували 24 доповіді.

• Диплом I ступеня отримала Мельник Наталія «Ф» 4 к., гр. 10 (наук. кер. доц. Тріщук Н.М.).
  • Дипломи II ступеня: Веровська Аліна «Ф» 4 к., гр. 18 (наук. кер. ас. Цеменко К.В.), Подольян Юлія «Ф»  4 к., гр. 7 та Должко Діана «Ф» 4 к., гр. 8 (наук. кер. доц. Жаботинська Н.В.).
  • Дипломи III ступеня: Ханіна Наталія «ССО» 3 к., гр. 1 (наук. кер. доц. Савохіна М.В.), Капелька Ігор «Ф» 4 к., гр. 17 (наук. кер. ас. Цеменко К.В.), Сивак Ольга «Ф» 4 к., гр. 24 (наук. кер. доц. Тріщук Н.М.), Стародуб Анна «Ф» 4 к., гр. 7 (наук. кер. доц. Кашута В.Є.).