19 листопада 2020 р. відбулася ІІІ Науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їхня фармакологічна корекція»

Конференція відбулася на базі кафедри нормальної та патологічної фізіології. Вона проходила в межах інтеграції патофізіологічної та фармацевтичної наук, що є природним, зважаючи на те, що створення лікарських засобів ґрунтується на результатах патофізіологічних досліджень. Саме введення наукових тематик із фармацевтичного сектора галузі охорони здоров`я й визначило унікальність цього наукового заходу.

ПРОГРАМА конференції

ІІІ Науково-практична internet-конференція з міжнародною участю проходила за такими напрямами:

• Молекулярна та клітинна патофізіологія.
  • Роль генетичних факторів у патогенезі захворювань.
  • Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб.
  • Вікова патофізіологія.
  • Клінічна патофізіологія.
  • Питання викладання патофізіології.
  • Фармакологічна корекція патологічних процесів, доклінічні дослідження.
  • Лабораторна діагностика.
  • Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних, ветеринарних, екстемпоральних).
  • Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів.
  • Інформаційні технології й автоматизація наукових досліджень із розробки лікарських засобів.
  • Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.
  • Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.
  • Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.
  • Нанотехнології у фармації.
  • Сучасна біотехнологія.

Урочисте відкриття конференції розпочалося зі слів привітання та побажання плідної праці учасникам від завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології, проф. Н. М. Кононенко.

ІІІ Науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їхня фармакологічна корекція» об’єднала понад 220 науковців, серед яких магістранти, аспіранти, викладачі та науковці з України, Росії, Білорусії та Канади.

Конференція була представлена двома пленарними засіданнями, де були заслухані 39 доповідей від учасників конференції.

Доповіді учасників конференції:

1. Філіпець Н. Д. Доповідь «Патогенетичні механізми і маркери індукованої антибіотиками нефротоксичності»
  2. Байкенова М. Б. Доклад «PDX1+, NGN3+ и MAFA+-клетки в печени животных с экспериментальным сахарным диабетом 1 и 2 типа»
  3. Буряковська О. О. Доповідь «Вплив антигіпертензивної терапії на порушення сну у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2 типу»
  4. Карабут Л. В. Доповідь «Менопауза в житті жінки. Клініко-лабораторні аспекти»
  5. Пастухова О. А. Доклад «Патогенетическое обоснование разработки математической модели твёрдой мозговой оболочки человека с перспективами 3D-моделирования и биопечати»
  6. Конопля Л. А. Доклад «Патогенез несовершенного остеогенеза»
  7. Косач Г. А. Доклад «Накопительный эффект золедроновой кислоты в тканях пародонта»
  8. Самойлов Є. Л. Доповідь «Актуальність створення таблеток на основі екстракту листя аїру для лікування гастритів та виразкових уражень шлунка»
  9. Богачик Ю. Р. Доповідь «Вплив паразитарного ураження на перебіг запальних захворювань жіночої статевої системи, звичне невиношування та розвиток безпліддя»
  10. Бабич Д. О., Лугова Д. О. Доповідь «Побічна дія антибіотиків на організм людини»
  11. Гладких Ф. В. Доповідь «Вплив кріоконсервованого екстракту плаценти на ефективність диклофенаку натрію при експериментальному ревматоїдному артриті»