19 лютого 2018 р. представники Національного фармацевтичного університету провели профорієнтаційний захід «Виїзний день НФаУ».

Захід відбувся в Артемівському центрі зайнятості (м. Бахмут, Донецької обл.) для учнів 9-11 класів шести загальноосвітніх шкіл м. Бахмут та Бахмутського району одночасно у двох форматах: наочна зустріч та онлайн-конференція Skype. Старшокласники ознайомилися із переліком спеціальностей, умовами вступу та навчання у НФаУ, можливостями отримання практичного досвіду та подальшого працевлаштування, організацією харчування студентів, наявністю місць та умовами проживання у гуртожитках НФаУ тощо.

Проведення таких презентацій закладів вищої освіти допомагають формувати серед учнівської молоді усвідомлений підхід до вибору професії, а також змінюють стереотипне уявлення про можливості власного працевлаштування у майбутньому.