19 травня 2016 р. Науковою бібліотекою НФаУ було проведено урок народознавства «Веселкою сплелися кольори», який відбувся в електронному читальному залі (к. 200)

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Співробітники НФаУ, представники студентського парламенту та студенти 1–3 курсів відвідали ряд масових заходів організованих Науковою бібліотекою та приєднались до  загальнонаціонального флешмобу «Вишиванка – твій генетичний код».

До свята вишиванки співробітники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку «Кольорове свято візерунків» та виставку вишиванок, які надади члени літературно-естетичного клубу «Гармонія», що діє при Науковій бібліотеці.

[uptolike]