19 травня 2016 р. студенти Національного фармацевтичного університету разом із викладачами кафедри українознавства та латинської мови приєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

Саме в цей день дівчата і хлопці з першого курсу всіх фармацевтичних факультетів створили яскраве привітання для всієї України.

[uptolike]