19 вересня 2014 року у Харківській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди Дня фармацевтичного працівника

Працівників фармацевтичної галузі Слобожанщини привітали заступник голови Харківської обласної ради Л.І. Давидова, директор Департаменту охорони здоров’я Харківській облдержадміністрації О.В. Галацан, ректор Національного фармацевтичного університету В.П. Черних, голова обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України А.В. Благовещенська. Найкращі представники практичної фармації, галузевої освіти та науки були відзначені почесними грамотами.

За багаторічну, плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі нагороджені співробітники НФаУ:

Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації – декан медико-фармацевтичного факультету НФаУ, доктор медичних наук, професор О.І. Набока,

Грамотами Харківської обласної ради – проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи НФаУ, доктор філософських наук, професор К.А. Іванова та завідувач кафедри фармакогнозії НФаУ, доктор фармацевтичних наук, доцент О.М. Кошовий.

19.09.2014 День фармацевта ХОГА НФаУ 1

19.09.2014 День фармацевта ХОГА НФаУ 2