19 вересня 2020 р. відбулася науково-практична конференція “Український фармрітейл та COVID-19: вороги або партнери”

19 вересня 2020 року за ініціативи громадських організацій  Донецької та Харківської асоціацій фармацевтичних працівників у м. Святогірськ відбулася науково-практична конференція “Український фармрітейл та COVID-19: вороги або партнери”, приурочена святкуванню Дня фармацевтичного працівника України.

Завідувачка кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, віце-президент Харківської обласної асоціації фармацевтичних працівників, професор Немченко А. С. виступила з доповіддю  “Аналіз сучасних проблем розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів в Україні”, в якій зокрема була зроблена оцінка ризиків та загроз, що виникли у зв’язку з активізацією фальсифікації медичної та фармацевтичної продукції під час пандемії COVID-19 практично у всіх регіонах країни.