19 жовтня 2021 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів розробникам дистанційних курсів

Протягом 2020-2021 н.р. у Національному фармацевтичному університеті проводилася розробка, апробація і експертиза дистанційних курсів, створених кафедрами університету.

Кожен із апробованих дистанційних курсів підлягав експертній оцінці за структурною, змістовною і методичною складовою на відповідність вимогам «Положення про експертизу дистанційного курсу в НФаУ».

У результаті проведеної кафедрами роботи зі створення й удосконалення дистанційних курсів, у 2020-2021 н.р. всі курси пройшли апробацію в освітньому процесі. Одинадцять дистанційних курсів підтвердили свій рівень і отримали сертифікати.

19 жовтня під час засідання Центральної методичної ради НФаУ перший проректор з НПР Андрій Федосов урочисто вручив розробникам дистанційних курсів сертифікати і привітав із досягнутими результатами.

Назва дистанційного курсу Кафедра-розробник
1 Біофармація Технології ліків
2 Історія світової та української культури Філософії та соціології
3 Логіка Філософії та соціології
4 Моделювання наукових досліджень Технології ліків
5 Соціальна фармація Соціальної фармації
6 Статистичні методи у фармації Освітніх та інформаційних технологій
7 Українська мова за професійним спрямуванням Фундаментальної та мовної підготовки
8 Фармацевтична хімія Фармацевтичної хімії
9 Фармацевтичне право і законодавство Соціальної фармації

Фармацевтичний маркетинг

та менеджмент

Фармацевтичного менеджменту та маркетингу
11 Хімія елементів та їх сполук Неорганічної та фізичної хімії

Вітаємо з визнанням ваших досягнень! Бажаємо успіхів і натхнення у подальшій роботі!