19 жовтня 2021 р. відбувся міжуніверситетський науково-практичний семінар

19 жовтня кафедрою організації та економіки фармації за участю співробітників кафедр аптечної технології ліків, органічної хімії Національного фармацевтичного університету, фармації та фармакології Донецького національного

медичного університету та кафедри фармації Буковинського державного медичного університету проведено міжуніверситетський науково-практичний семінар на тему «Актуальні напрями організаційно-економічних досліджень у вітчизняній фармації – стан, проблеми та перспективи впровадження результатів».

Загальна характеристика проведення наукових досліджень аспірантами кафедр була представлена професором Аллою Немченко та Лілією Вишневською. З вітальним словом до учасників семінару звернувся професор Донецького національного медичного університету Віктор Хоменко та професор Національного фармацевтичного університету Леонід Шемчук.

Велика увага на семінарі була приділена питанню підвищення рівня наукової новизни робіт та публікацій.

У роботі семінару брали участь представники практичної фармації, які є аспірантами кафедр організації та економіки фармації (начальник Держлікслужби України у Рівненській області Сергій Лебедь та провідний фахівець НСЗУ Ганна Ляденко) та аптечної технології ліків (асистент Наталія Штучна).

Доцент кафедри організації та економіки фармації Марина Подгайна виступила з доповіддю «Проблеми проведення наукових досліджень з оцінки соціально-економічної доцільності використання орфанних препаратів у практичній медицині».

Було представлено доповідь аспіранта кафедри організації та економіки фармації Наталії Сліпцової на тему «Наукові підходи до надання фармацевтичної допомоги хворим на рідкісні захворювання за умов медичного страхування» (наук. керівник – доц. Марина Подгайна).

Питання епідеміології хвороби Альцгеймера у світі та в Україні було розглянуто у доповіді аспіранта кафедри організації та економіки фармації Марини Федотової (науковий керівник – проф. Ганна Панфілова).