2, 3 та 5 жовтня 2017р. відбулися лекції майстер-класу для студентів ІІ курсу почесного ректора НФаУ, академіка НАН України, професора В.П. Черних

Лекції майстер-класу є традиційною подією у житті університету. Цьогоріч вони містили інформацію щодо становлення та розвитку НФаУ з погляду першого академіка фармації, почесного ректора НФаУ, доктора фармацевтичних наук, доктора хімічних наук, професора кафедри органічної хімії В.П. Черних. Друга частина лекції була присвячена органічній хімії – королеві держави «Фармація», та міжпредметним зв’язкам з іншими дисциплінами. Також на присутніх чекала третя частина лекції майстер-класу під назвою «Здоров’я молоді – запорука здоров’я населення країни».

Непомітно, на одному подиху проминули лекції майстер-класу й завершувалися тривалими оплесками вдячності за чудові студентські роки, за увагу, підтримку і повсякчасну турботу про університет та про кожного у нашій великій фармацевтичній родині.