Національний фармацевтичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» для учнів 9 – 11 класів закладів загальної середньої освіти району. Захід організований Богодухівським районним центром зайнятості спільно з Харківським обласним центром зайнятості.  20 березня 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» м. Богодухів, Харківської області700 учнів району отримали необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року, поспілкувавшись з представниками закладів вищої освіти Харкова.

В рамках заходу представниками Національного фармацевтичного університету школярам і всім відвідувачам були продемонстровані зразки сучасних лікарських форм промислового виробництва: ін’єкційні, інфузійні розчини, спреї, аерозолі, різноманітні форми таблеток. Крім того, для школярів було проведено майстер-клас з виробництва мікрокапсул крапельним методом. Презентація нашого університету викликала велику зацікавленість: школярі мали змогу власноруч провести досліди, які застосовуються у фармації при виготовленні м’яких лікарських препаратів. Всі бажаючи отримали інформаційно-презентаційні матеріали про Національний фармацевтичний університет.