20 червня 2013 р. о 13:00 свято “Випуск-2013”

Фармацевтична галузь України поповнилася новими кадрами: молоді спеціалісти, бакалаври, магістри завершили освіту в Національному фармацевтичному університеті та отримали дипломи.

20 червня 2012 року в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В Лисенка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам НФаУ. На урочистості були запрошені викладачі університету, почесні гості, батьки випускників.

20.06.2013 Выпуск-2013 НФаУ 5Відкрився святковий вечір Парадом прапорів. Україна, Білорусь, Росія, Туніс, Ізраїль, Ліван, Мадагаскар, Азербайджан, Уганда, Марокко, Греція, Сирія, Єгипет, Кіпр, Франція, Чад, Іран, Китай, Туркменістан, Судан, Ірак… Студенти НФаУ – громадяни цих країн оплесками вітали урочистий винос прапорів.

20.06.2013 Выпуск-2013 НФаУ 10Оваціями зустрів зал вихід членів Вченої ради на чолі з ректором НФаУ, професором В.П. Черних. Вчена рада у повному складі виконала для випускників гімн студентів «Gaudeamus».

20.06.2013 Выпуск-2013 НФаУ 7Звертаючись зі сцени до випускників, ректор НФаУ, професор В.П. Черних у вітальній промові зазначив:

– Сьогодні ви отримуєте диплом одного з найпрестижніших університетів України. Фахівців вашого рівня з радістю приймуть колективи аптечних мереж, науково-дослідних інститутів, лабораторій, навчальних закладів країни та світу, найбільші галузеві фірми. З честю і гідністю використовуйте знання, отримані в університеті. Пам’ятайте, що звання випускника НФаУ накладає велику відповідальність, адже від сумлінного виконання професійних обов’язків залежить здоров’я та якість життя людини. Фармацевт зобов’язаний бути уважним і милосердним. Тож нехай доброта і справедливість, людяність і толерантність стануть невід’ємною рисами вашої особистості і визначать ваш професійний стиль.

20.06.2013 Выпуск-2013 НФаУ 19Кваліфікованих фармацевтів, які влилися в ряди фармацевтичної громади України, на випускному вечорі очікувало багато сюрпризів, а відмінний настрій дарували вокальні та хореографічні композиції студентів-артистів культурного центру НФаУ: студії бального танцю «Non stop», студії сучасного танцю «Only first», ансамблю народної пісні «Гердан». Захоплено зустріла зала гуморитстичний пісенний номер у виконанні деканів – Л.І. Вишневської, О.І. Набоки, Т.В. Крутських, В.В. Малого, В.Д. Горячого, С.Г. Калайчевої.

Відеофільми «Будні студента» і «Деканат» нагадали про рідний університет, найкращих роках, проведених у його стінах, і про те, чого бракуватиме випускникам, особливо перший час. Студентські олімпіади, семінари, лекції, «хвости» та відпрацювання, сесії і перездачі, лабораторні, контрольні, шпаргалки, практики, нічні чергування в аптеках, тусовки, концерти, спортивні змагання та конкурси … Навряд чи це можна забути. Навчання стало школою, яка дала неоціненний досвід для професійного становлення і особистісного розвитку. Крім знань, отриманих на лекціях і практичних заняттях, студенти мали можливість показати себе і як майбутні вчені, вмілі організатори, творчі особистості.

20.06.2013 Выпуск-2013 НФаУ 30Після фінальної пісні відбулося урочисте вручення дипломів.

20 червня отримали дипломи 368 студентів фармацевтичного факультету, 63 студенти медико-фармацевтичного факультету, 72 студенти факультету промислової фармації, 73 студенти факультету економіки та менеджменту, 114 студентів факультету з підготовки іноземних громадян, 220 студентів факультету ступеневої фармацевтичної освіти.

97 студентів отримали диплом з відзнакою.

Випускний вечір НФаУ-2013 ознаменувався народженням нової традиції. Вперше відбулося вручення винуватцям урочистостей Знака випускника як символу значимості і приналежності до асоціації випускників НФаУ.

Олена Яковлєва

image_pdfimage_print