20 червня 2019 р. в ІПКСФ відбувся круглий стіл «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЧИННОЇ МОДЕЛІ ІНТЕРНАТУРИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ»

Засідання круглого столу відбулося за участі представників регуляторних органів з питань фармації у Харківській області, академічної фармацевтичної спільноти, роботодавців, що здійснюють фармацевтичну діяльність у регіоні.

Відкриваючи засідання ректор НФаУ, проф. Котвіцька А.А. зазначила, що у вересні 2018 р. МОЗ України оприлюднило Стратегію реформування медичної освіти в Україні, змістовним блоком якої є реформа післядипломної  освіти, зокрема проходження інтернатури. У цьому контексті НФаУ має стати рушієм змін, у тому числі стосовно перегляду та оновлення застарілої нормативної бази.

Доповідь директора ІПКСФ НФаУ, проф. Галій Л.В. була присвячена визначенню критеріїв до баз стажування, а також перспективам співпраці ІПКСФ НФаУ з базами стажування.

У дискусії взяли учать заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Бондарчук Г. В., головний спеціаліст сектору управління персоналом Департаменту охорони здоров’я ХОДА Ковальов І. М., головний спеціаліст відділу спецперевірок та фармації Департаменту охорони здоров’я ХОДА Хмелевський М. О., начальник Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Харківській області Терещенко О. С., представники фармацевтичних компаній, завідувач відділу практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ Барковська О. Я., декани факультетів НФаУ.

За результатами обговорення було прийнято рішення щодо створення реєстру баз стажування.

Рішення круглого столу

Print Friendly, PDF & Email