20 жовтня 2014 року доцент кафедри філософії та соціології Н.В. Шевченко взяла участь у роботі науково-практичного семінару «Соціальне партнерство бізнес-співтовариства та ВНЗ: сучасні виклики»

Який відбувся на базі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія». Доповідь доцента Н.В. Шевченко на тему «Роль соціального партнерства в якісній модернізації системи освіти» відкривала роботу науково-практичного семінару.

Головною метою форуму було обговорення рекомендацій щодо удосконалення системи соціального партнерства в освітній сфері, а також презентація монографії Н.В. Шевченко «Соціальне партнерство у сфері освіти: горизонти модернізації».

До участі у роботі семінару було запрошено науково-педагогічних працівників, фахівців сфери управління та потенційних роботодавців. За результатами доповідей та дискусій було складено основні рекомендації щодо участі роботодавців у програмах підвищення якості підготовки спеціалістів/випускників вузів.