20 травня 2021 р. відбулося засідання галузевого круглого столу «Актуальні питання практичної підготовки фахівців з лабораторної медицини»

20 травня відбулося засідання галузевого круглого столу «Актуальні питання практичної підготовки фахівців з лабораторної медицини», організованого кафедрами клінічної лабораторної діагностики НФаУ та соціальної фармації НФаУ.

У засіданні круглого столу взяли участь:

• Римма Єрьоменко, завідувачка кафедри клінічної лабораторної діагностики, доктор біологічних наук, професор;
  • Аліна Волкова, завідувачка кафедри соціальної фармації, кандидат фармацевтичних наук, доцент;
  • Юрій Кравченко, начальник Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи;
  • Любов Рибалко, завідувачка відділення судово-медичної токсикології Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи, судово-медичний експерт-токсиколог;
  • Тамара Большешапова, завідувачка відділення судово-медичної імунології Харківського обласного бюро судово-медичної експертиз;
  • викладачі кафедр клінічної лабораторної діагностики НФаУ та соціальної фармації НФаУ;
  • здобувачі вищої освіти спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування.

На засіданні розглядалися питання практичної підготовки фахівців із лабораторної медицини у сучасних реаліях, її проблеми та перспективи; нормативно-правові вимоги до фахівців у сфері судово-медичної експертизи; теоретичні та практичні аспекти судово-експертної діяльності лікаря-лаборанта; значення судово-медичної експертизи для забезпечення правосуддя; компетентності бакалаврів та магістрів ОПП «Лабораторна діагностика», необхідні для роботи в лабораторіях судово-медичної експертизи.

Учасники круглого столу мали змогу послухати доповіді спікерів на актуальні теми та отримати відповіді практикуючих судових експертів на питання, які їх зацікавили.

Результати засідання продемонстрували актуальність та важливість проведення таких зустрічей у майбутньому та напрями подальшого співробітництва.

Гіперпосилання3 https://labdiag.nuph.edu.ua/category/news/