20 жовтня 2020 р. відбувся спільний онлайн семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків

У роботі семінару «Фундаментальні та прикладні дослідження у сучасній фармацевтичній науці» стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків взяли участь 17 осіб.

Із доповіддю «Сучасні тенденції створення м’яких засобів на емульсійних основах» виступила аспірант кафедри АТЛ Є. В. Зуйкіна. За темою доповіді відбувся круглий стіл із обговорення питання застосування допоміжних речовин у технології м’яких лікарських форм.

Найбільшу увагу приділили обговоренню сучасного ринку допоміжних речовин, чинним законодавчим нормам регулювання даного ринку та перспективам використання нових допоміжних речовин в екстемпоральному та промисловому виробництві лікарських препаратів. Також обговорили тенденцію до використання «зелених» допоміжних речовин, що набуває все більшої популярності з огляду на світову практику використання «ecologically friendly» речовин, тобто тих, які є максимально безпечними для навколишнього середовища.