2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Analytical chemistry: texbook [ the texbook for students of higher A 64 schools ] / I.S. Grytsenko, V.V. Bolotov, L.Yu.Klimenko et al.; ed. by I.S. Grytsenko.- Kharkiv : NUPh : Golden Pages, 2019. – 600 p.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)
Organic chemistry. Basic lecture course: The study guide for students of higher schools/ V.P. Chernykh, L.A. Shemchuk; edited by V.P. Chernykh. – 5 ed., rew. – Kharkiv:NUPh:Golden Pages, 2019. – 440 p.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Pharmacy – based technology of drugs: the manual for applicants of higher education / O.I.Tykhonov, O.A. Yarnykh, O.A. Rukhmakova, G.B. Yuryeva: Edited by O.I. Tykhonov and T.G. Yarnykh. – Kharkiv:NUPh:Golden Pages, 2019. – 488 p.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції) Англо-український та українсько-англійський словник із фармацевтичної термінології Крок 1 Фармація

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Дієтологія в косметології: підруч. для студентів закл. вищ. освіти / О.Г. Башура, О.С. Кран, К.С. Шмелькова та ін.; за ред. О.Г. Башури. – Харків : НФаУ : Золоті сторінки, 2019. – 264 с. – ( Серія ” Косметологія і аромологія”)

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)

Загальна та неогранічна хімія : навч. посіб. для студентів закл. вищ. освіти / Є.Я. Левітін, І.О. Ведерникова, О.В. Антоненко та ін. за ред. Є.Я. Левітіна. – Харків : НФаУ : Золоті сторінки, 2019. – 364 с.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Загальна та неорганічна хімія: навч. посіб. для студентів закл. вищ. освіти / Є. Я.Лєвітін, І.О. Ведерникова, О.В. Антоненко та ін. ; за ред. Є.Я. Лєвітіна. – Харків: НФаУ:Золоті сторінки, 2019. – 364 с.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Основи техніки лабораторних робіт: навч. посіб. для студентів закл. вищ. осв. / І.С. Гриценко, О.Г. Кизим, С.В. Колісник та ін. ; за заг. ред. І.С. Гриценка. – Харків: НФаУ: Золоті сторінки , 2019.- 194 с.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Соціальна та виробнича безпека діяльності: навчальний посібник / А.А. Котвіцька, В.А Рожанський, Д.В. Гринь та ін.; за ред. О.В. Жуковіної. – Харків: НФаУ; Держслужба України з питань праці, 2019.- 220 с.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Теоретичні основи створення лікарських препаратів: підручник для здобувачів вищої фармацевтичної освіти третього рівня (доктор філософії) / О.І. Тихонов, Т.Г. Ярних, Г.М. Мельник та ін. -Харків: НФаУ, 2020 – 2016 с.

2020 р. (підручники, навчальні посібники, лекції)Фармацевтичний аналіз: підруч. для студентів вищ. навч. закл. / П.О. Безуглий, В.А. Георгіянц, Р.Б. Лесик та ін. ; за заг. ред. В.А. Георгіянц – Харків: НФаУ: Золоті сторінки, 2019. – 568 с. -(Національний підручник).