21-22 вересня 2021 р. відбулися щорічні традиційні зустрічі ректора НФаУ Алли Котвіцької зі студентською спільнотою

21-22 вересня відбулися щорічні традиційні зустрічі ректора НФаУ, професора Алли  Котвіцької зі студентською спільнотою усіх освітніх програм 2-5 курсів.

Мета заходу – розбудова та вдосконалення ефективного студентоцентричного простору університету.

У своєму виступі Алла Анатоліївна звернула увагу на актуальні питання сьогодення, підвела підсумки урочистостей до 100-річного ювілею НФаУ та відзначила найактивніших студентів. Фармацевтична молодь отримала подяки Національного фармацевтичного університету за участь у ювілейних заходах, соціально значущих проєктах і програмах НФаУ.

Учасники зустрічі мали змогу поставити питання ректору  щодо організаціі освітнього процесу, побуту, дозвілля й отримати на них відповіді.

Щорічні зустрічі ректора зі студентами  пройшли у діалоговому конструктивному форматі.

Дізнатися більше : Фотоальбом