21 грудня 2017 р. відбулися загальні збори ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету

З метою оновлення складу ради молодих вчених й залучення перспективної молоді для вираження їх інтересів у професійній сфері 21 грудня відбулося засідання ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету. Згідно з Законами України «Про вищу освіту» та «Про науку і науково-технічну діяльність» до складу ради входять аспіранти, вчені віком до 35 років, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

У засіданні взяли участь 52 молодих вчених, які були делеговані кафедрами НФаУ. У зв’язку із закінченням терміну перебування на посаді головою ради, аспірантом кафедри соціальної фармації, І.О. Суріковою було представлено звіт про діяльність ради молодих вчених НФаУ у 2015-2017 рр., що був підтриманий одноголосно. У ході засідання представниками ради була внесена пропозицію знову обрати І.О. Сурікову головою ради. Шляхом відкритого голосування пропозиція була прийнята делегатами зборів одноголосно.

Зі словами вітання звернулася до присутніх проректор з наукової роботи, професор Т.В. Крутських, яка висловила надію на подальшу успішну співпрацю наукового відділу з кафедрами та побажала молодим науковцям успіхів і плідної подальшої роботи.