21 грудня 2018 р. на останньому в цьому році засіданні Ученої ради НФаУ кращі студенти, які продемонстрували хороші результати в навчанні, науці, громадському житті, спорті отримали грамоти.
За активну участь у науково-практичних заходахта науковій роботі:
Веденьєв Сергій В’ячеславович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Гутнік Юлія Юріївна |
студентка 3 курсу факультет фармацевтичних технологій та менеджменту |
Доровський Дмитро Олексійович |
студент 5 курс фармацевтичного факультету |
Ємєць Марина Олександрівна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
Капелька Ігор Геннадійович |
студент 5 курсу фармацевтичного факультету |
Кравченко Ірина Володимирівна |
студентка 5 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Куцанян Андранік Акопович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Немировський Сергій Анатолійович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Фаліна Маргарита Сергіївна |
студентка 3 курсу фармацевтичного факультету |
Харченко Вікторія Юріївна |
студентка 3 курсу фармацевтичного факультету |
За відмінні успіхи у навчанні:
Агуору Угочукву |
студент 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Аджала Абісола Елізабет |
студентка 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Араойє Жесутоміні Екселлент |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Балхауі Ікрам |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Белікова Анастасія Геннадіївна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
Богачик Юлія Романівна |
студентка 4 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Буманза Іман |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Бушара Ель Мехді |
студент 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Гачаєва Гульнар Закір кизи |
студентка 3 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Говорова Олександра Вадимівна |
студентка 5 курсу фармацевтичного факультету |
Гороз Юлія Олегівна |
студентка 1 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Григораш Поліна Вячеславівна |
студентка 3 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Гур’єв Руслан Сергійович |
студент 3 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Елауам Фатіма Захра |
студентка 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Ель Алі Мусса |
студент 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Ель Берхіші Абделлах |
студент 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Емедже Омоджо Чімдіа |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Жадько Юлія Вікторівна |
студентка 2 курсу фармацевтичного факультету |
Іванова Євгенія Олександрівна |
студентка 2 курсу фармацевтичного факультету |
Капелька Ігор Геннадійович |
студент 5 курсу фармацевтичного факультету |
Козак Любов Анатоліївна |
студентка 3 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Куцанян Андранік Акопович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Міна Магди Фахрі Шенуда Ібрахім |
студент 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Наі Абрахам |
студент 3 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Нево Удочукву Піс |
студентка 3 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Неемат Халлаж |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Огінська Анна Олександрівна |
студентка 3 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Пташнік Глафіра Сергіївна |
студентка 3 курсу фармацевтичного факультету |
Старінова Марія Вадимівна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
Уварова Анастасія Сергіївна |
студентка 3 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Фаліна Маргарита Сергіївна |
студентка 3 курсу фармацевтичного факультету |
Фотолела Емілія Ндапанда Туйолені |
студентка 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Черенче Алпер |
студент 3 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Шостопаль Марія Володимирівна |
студентка 2 курсу фармацевтичного факультету |
Шпичак Аліна Олегівна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
За розвиток студентського самоврядування та активну участь у громадському житті :
Завеля Олексій Ігорович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Мітусов Олександр Євгенович |
студент 2 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Харченко Вікторія Юріївна |
студентка 3 курсу фармацевтичного факультету |
За досягнення у спорті :
Бойко Неля В’ячеславівна |
аспірант кафедри промислової фармації |
Куцанян АндранІк Акопович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
За активну участь у культурно-масових заходах:
Волкодав Анастасія Андріївна |
студентка 5 курсу фармацевтичного факультету |
Воронович Андрій Сергійович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Голопьорова Аліна Ігорівна |
студентка 5 курсу фармацевтичного факультету |
Горецька Валерія Русланівна |
студентка 5 курсу фармацевтичного факультету |
Добриденко Антон Миколайович |
студентка 2 курсу фармацевтичного факультету |
Ємєць Марина Олександрівна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
Князєва Вікторія Юріївна |
студентка 3 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Левицька Анастасія Євгенівна |
студентка 2 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Навальний Дмитро Владиславович |
студент 3 курсу фармацевтичного факультету |
Пасько Олена Валеріївна |
студентка 5 курсу факультету медико-фармацевтичних технологій |
Раданиарисон Марі Флаві |
студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян |
Сороко Тетяна Олександрівна |
студентка 5 курсу фармацевтичного факультету |
Шостак Станіслав Андрійович |
студентка 2 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту |
Шпичак Аліна Олегівна |
студентка 4 курсу фармацевтичного факультету |
За перемогу у Конкурсі НФаУ Camera нагороджуються:
У номінації «Архітектура НФаУ» – Бігун Карина – студентка факультету фармацевтичних технологій та менеджменту
У номінації «Я – студент НФаУ» – Донська Дарія – студентка факультету фармацевтичних технологій та менеджменту
Більше фото в альбомі