21 квітня 2021 р. відбувся онлайн семінар з міжнародною участю «SARS-CoV-2 and COVID-19: Basic knowledge on a novel pandemic»

21 квітня 2021 р. на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ відбувся семінар з міжнародною участю в онлайн форматі, який провів директор Інституту фармацевтичних та біомедичних наук, головний редактор журналу «Phytomedicine», завідувач кафедри фармацевтичної біології університету Йогана Гуттенберга (Майнц, Німеччина), професор Томас Ефферт на тему «SARS-CoV-2 and COVID-19: Basic knowledge on a novel pandemic».

У семінарі взяли участь більше 40 учасників – співробітники кафедр ІПКСФ та провізори-інтерни очної частини інтернатури за спеціальністю «Загальна фармація».

У рамках семінару професор Томас Ефферт представив сучасну інформацію щодо джерел походження та структури вірусу SARS-CoV-2, його властивостей, наслідків захворювання на Covid-19, можливостей лікування хвороби, сучасного стану створення лікарських засобів для його лікування.

Особливу увагу було приділено характеристиці вакцин, які зареєстровані на світовому фармацевтичному ринку.

Лекція професора Томаса Ефферта закінчилася жвавим обговоренням. Учасники семінару отримали сертифікати.