21 листопада 2019 р. у НФаУ відбувся І тур Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

21 листопада 2019 р. на кафедрі українознавства та латинської мови відбувся І тур Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.

Знання літературної спадщини Кобзаря та високий рівень володіння рідною мовою демонстрували 40 студентів зі всіх факультетів НФаУ.

Перед початком заходу викладачі привітали студентство з Днем Гідності та Свободи, розповіли про історію свята, переглянули разом кліп гурту «Танок на майдані Конго» про історію України.

Переможцями стали:

І місце – Ракова Анастасія Павлівна, факультет медико-фармацевтичних технологій, 1 курс, група ТПКЗ-3
ІІ – Сукач Катерина Євгенівна, факультет медико-фармацевтичних технологій, 1 курс, КФ-1
ІІІ – Снесар Ганна Андріївна, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту, 2 курс, група ЕП (4.0)