21 січня 2020 р. відбулося засідання міжвідомчої мультидисциплінарної робочої групи із впровадження оцінки технологій охорони здоров’я

21 січня 2020 р. відбулося засідання міжвідомчої мультидисциплінарної робочої групи із впровадження оцінки технологій охорони здоров’я (ОТОЗ), яка створена відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 2524 від 18.12.2019 р.

Завідувачкою кафедри організації та економіки фармації НФаУ професором Немченко А.С. (член робочої групи), було представлено стан розвитку науково-освітнього напрямку з ОТОЗ, зокрема відкриття в університеті нової магістерської програми підготовки експертів з ОТОЗ.

За результатами наради було визначено 5 основних напрямків діяльності робочої групи:

• нормативно-правове забезпечення впровадження ОТОЗ;
  • розвиток науково-освітнього потенціалу; пріоритизація захворювань та станів;
  • регулюючі переліки, ціноутворення та реімбурсація;
  • якість медичної допомоги.

За рішенням наради були сформовані робочі підгрупи для опрацювання зазначених напрямків.