21 травня 2016 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася Ювілейна зустріч випускників

НФаУ має глибокі історичні корені та усталені корпоративні традиції. З університетом пов’язані імена видатних науковців, суспільних діячів, засновників наукових шкіл та організаторів фармацевтичної справи. У стінах НФаУ відбулося чимало звершень та відкриттів.

Науково-педагогічний корпус університету зберігає надбання української фармацевтичної школи, а разом з тим упроваджує у навчальний процес кращі здобутки та інновації закордонної галузевої освіти. Саме тому його випускники будують успішну кар’єру як у нашій державі, так і за кордоном – у США, Австралії, Франції, Німеччині та інших країнах світу. Багато вчорашніх студентів НФаУ стали самодостатніми професіоналами, які реалізували здобуті на студентській лаві знання в галузі фармації та медицини, економіки та менеджменту, інших напрямків.

Харківський фармацевтичний інститут, Українська фармацевтична академія, Національна фармацевтична академія України, Національний фармацевтичний університет. Це етапи становлення університету. Весь цей багаторічний шлях у текстовому викладі зайняв декілька рядків, а у часовому вимірі простягся на більш ніж двісті років. Якщо випуски ХФІ нараховували 300-500 фахівців, то НФаУ протягом останніх років вручає дипломи 2,5-3 тисячам випускників.

Саме з ними, колишніми студентами, а нині кваліфікованими фахівцями галузі, пов`язана одна із наймасштабніших традицій університету – проведення Ювілейних зустрічей випускників, яка проходить щороку у третю суботу травня, в День Університету.

21 травня зустрітися зі студентською юністю до Національного фармацевтичного університету завітали випускники 2011, 2006, 2001, 1996, 1991, 1986, 1981, 1976 років випуску.

Матеріали за темою:

“Випускники НФаУ зібралися разом”

У Національному фармацевтичному університеті відбулась Ювілейна зустріч випускників

Юбилейная встреча выпускников НФаУ 2016 

[uptolike]

Print Friendly, PDF & Email