21 вересня 2019 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у Наукових пікніках

21 вересня в Покровському сквері пройшли ІХ Наукові пікніки, в якому взяли участь біля 20 установ-учасників.

Організаторами заходу виступили Харківський міський центр дозвілля молоді, Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді і Центр Розвитку Громад.

У заході традиційно взяв участь Національний фармацевтичний університет (кафедра патологічної фізіології, кафедра управління та економіки підприємства, кафедра фармакології, кафедра клінічної лабораторної діагностики, кафедра мікробіології, вірусології і імунології, кафедра соціальної фармації, кафедра фармацевтичної хімії) та Коледж Національного фармацевтичного університету, які представили яскраву інтерактивну програму для відвідувачів заходу, розкривши таємниці виготовлення лікарських препаратів. Усі бажаючі ознайомилися із різноманіттям чарівного світу мікроорганізмів. Представники НФаУ спростовували міфи про механізм дії добре знайомих лікарських засобів і продемонстрували доступні кожному методи перевірки якості препаратів і харчових продуктів. За участі кафедри соціальної фармації та за підтримки Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, учасникам та відвідувачам пікніків продемонстрували військовий реанімобіль, укомплектований військовими аптечками та ознайомили з азами служби військових фармацевтів. Крім експериментів, майбутні та чинні провізори розважали учасників та відвідувачів заходу вікторинами та власноруч зробленими бутоньєрками із лікарських рослин.

Ректорат Національного фармацевтичного університету висловлює вдячність організаційному комітетові від Національного фармацевтичного університету, кафедрам та підрозділам, які взяли участь у заході. Особлива подяка студентам-волонтерам, які долучилися до проведення ІХ Наукових пікніків – фестивалю науки під відкритим небом.