21 жовтня 2014 року в Харківському військовому госпіталі пройшла зустріч адміністрації Національного фармацевтичного університету із представниками госпіталю

21 жовтня 2014 року в Харківському військовому госпіталі пройшла зустріч адміністрації Національного фармацевтичного університету — ректора, професора В.П. Черних, проректора з науково-педагогічної (виховної) роботи, професора К.А. Іванової, голови первинної профспілкової організації, доцента Т.О. Томаровської — із представниками госпіталю — заступником начальника центру з медичного постачання Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, полковником медичної служби В.В. Роспутько та начальником відділу медичного постачання Військово-медичного клінічного центру Я.Б. Лехмаком, випускником НФаУ.

21.10.2014 встреча администрации НФаУ с представителями госпиталя фотоХарківський військовий госпіталь — головний пункт прийому поранених. Після надання першої невідкладної медичної допомоги поранених доправляють у підпорядковані госпіталі Полтави, Чернігова, Десни, також в Київ, Вінницю, Львів. З огляду на таку важливу роль харківського госпіталю, персонал потребує найкращих лікарських засобів для продуктивної, оперативної роботи. Представники НФаУ надали благодійну допомогу — фармацевтичні засоби, які необхідні для роботи в операційній (низка дезінфікуючих препаратів від фірми Еколаб), а також чохли з унікального матеріалу еколастік. Таке покриття є протипролежневим, захищає матраци та подушки від забруднення та пошкодження, не пропускає бактерій, вірусів і мікроорганізмів. Чохли були виготовлені для трьох відділень – реанімаційного, опікового та травматологічного. Передача благодійної допомоги відбулася за актом передачі, а у зборі коштів для придбання дезінфікуючих препаратів та протипролежневих чохлів взяли участь всі кафедри та підрозділи НФаУ. Людина, що втратила здоров’я, захищена міжнародним правом, і такому пацієнту ми зобов’язані допомогти. Національний фармацевтичний університет завжди готовий відгукнутися для доброї справи.

21.10.2014 встреча администрации НФаУ с представителями госпиталя фото 421.10.2014 встреча администрации НФаУ с представителями госпиталя фото 1