22-24 жовтня 2018 р. під час шкільних канікул у НФаУ традиційно працював профорієнтаційний табір «Pharm-Camp»

Цей унікальний проект для учнів 7-11 класів допомагає школярам в подальшому визначитися з вибором майбутньої професії і поринути в цікавий та різноманітний світ хіміків, технологів, організаторів роботи фармацевтичної галузі.

Табір здійснював свою роботу на базі хіміко-технологічного корпусу університету. Учасникам проекту гостинно відчинили двері кафедри:

• аналітичної хімії;
  • аптечної технології ліків
  • біотехнології;
  • ботаніки;
  • медичної хімії;
  • музей історії НФаУ;
  • неорганічної хімії;
  • організації та економіки фармації;
  • технології ліків;
  • товарознавства;
  • фармакогнозії;
  • фізичної та колоїдної хімії.

Для гостей табору були проведені інформаційно-оглядові екскурсії кафедрами та до музею НФаУ, лабораторні заняття з виконанням експерименту. За бажанням гості мали змогу відвідати студентський ресторан «Misce.Da.Signa».

Тиждень був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, враженнями та позитивними емоціями.

Табір відвідали учні загально-освітніх навчальних закладів м. Харкова: гімназії №№ 23, 116; ЗОШ №№ 8, 118, 153, 167; СШ № 11; ліцеї №№ 27, 161 – загалом 180 учнів та вчителів.