22 – 26 березня 2021 р. Національний фармацевтичний університет долучився до міжнародної інформаційної кампанії з фінансової обізнаності Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)

Офіційний координатор заходів Global Money Week 2021 в Україні став Національний банк України.

До уваги студентів представлені вебінари та інтерактивні ігри за участю фахівців Національного банку засобами онлайн-сервісу вебконференцій Zoom:

22 березня, відбувся вебінар «НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо»

Учасники заходу дізналися про особливості діяльності НБУ та його ключові функції, трансформаційні зміни за роки незалежності та познайомляться з основними стратегічними напрямами подальшого розвитку НБУ як центрального банку України.

23 березня відбувся вебінар «Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності»

Мова йшла про основні віхи у розвитку монетарної політики в Україні, передумови переходу НБУ до режиму інфляційного таргетування та особливості збереження цінової стабільності в часи глобальної невизначеності.

Також 23 березня (для бакалаврів, 1-2 курсів) – «Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?», були розкриті особливості та переваги безготівкових платежів, досвід інших країн і правила безпечних розрахунків.

24 березня «Лайфхаки з платіжної безпеки»

Учасники заходу дізналися, як не потрапити на гачок шахраїв, навчилися безпечно купувати онлайн, розпізнавати види та сценарії платіжного шахрайства.

Вебінар «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності» відбувся 25 березня, на якому присутні, дізналися, як провести стрес-тестування особистих фінансів та яких заходів необхідно вжити для уникнення фінансових потрясінь у майбутньому.