22 березня 2019 р. у НФаУ проведено планове засідання «Школи супервайзера СУЯ» для завідувачів кафедр НФаУ

Завідувачі кафедрами обговорили актуальні питання результативності показників діяльності університету для участі НФаУ у Національному академічному рейтингу «ТОП-200» кращих університетів України. Крім  того, начальник відділу управління якістю Назарко О. І. акцентувала увагу на особливостях проведення внутрішніх аудитів.

Під час засідання Школи було розглянуто питання щодо порядку підготовки до видання навчально-методичної літератури, які висвітлено директором видавничого центру НФаУ Романько Т. А.

Питання захисту прав інтелектуальної власності: щодо патентування та отримання авторських свідотств розкрила провідний інженер з патентної та інтелектуальної власності НФаУ Макарова О. І.

У роботі школи взяли участь 38 завідувачів кафедр, їх заступники та співробітники відділу управління якістю.