22 червня 2020 р. у НФаУ відбулося заключне засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів

22 червня 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося заключне засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів.

Перший проректор, представник керівництва з функціонування інтегрованої системи управління якістю Федосов А. І. підвів підсумки 2019/2020 н.р. у системі управління якістю НФаУ. У виступі проаналізовано результативність досягнення Цілей університету за навчальний рік, визначено подальші вектори удосконалення системи управління якістю НФаУ.

Крім того, відзначено ефективну роботу керівників 5 структурних підрозділів/процесів за підсумками Наглядового аудиту 2020 року на відповідність функціонування процесів вимогам стандарту ISO 9001: 2015.

Подякою ректора відзначені: навчальний відділ (проректор з НПР Крутських Т. В.), Навчально-методична лабораторія з питань фармацевтичної освіти (в.о. завідувача Ольховська А. Б.), адміністративно-господарська частина (заступник ректора з АГР Проскурнін О. О.), приймальна комісія НФаУ (секретар ПК Живора Н. В.) та експерта з впровадження енергоменеджменту в університеті (фах. 1 кат. експлуатаційно-технологічної служби Жук С. О.).

Організацію роботи за циклом PDCA у наступному 2020/2021 н.р. представила Назарко О. І., помічник ректора з якості та сертифікації.

У «Школі супервайзера СУЯ» взяли участь проректори, керівники структурних підрозділів/процесів та співробітники відділу управління якістю.