22 листопада 2018 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Веселка робітничих професій», який відбувся у місті Чутово

22 листопада 2018 р. відбувся масовий профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій», організований Чутівською філією Полтавського обласного центру зайнятості. Зацікавленість до спеціальностей НФаУ була визначена шляхом тестування фахівцями центру зайнятості випускників м. Чутово.

Понад 200 учнів 9-11 класів шкіл Чутівського району дізналися про переваги навчання, спеціальності, які вони можуть отримати, перспективи працевлаштування та кар’єрного росту, умови навчання, проживання та дозвілля.

Проведена презентація НФаУ. Всі учасники отримали рекламно-інформаційні матеріали. Під керівництвом асистента кафедри промислової фармації Д.П. Солдатова  учні  власноруч мали можливість виготовити гель та капсули, познайомитись з сучасними формами вітамінних препаратів, упаковок для лікувальних гелів та мазей.