22 листопада 2018 р. у Коледжі НФаУ відбувся благодійний ярмарок «Допоможи талантом дітям»

Вже котрий рік поспіль цей захід є культурною ініціативою профспілкової організації та студентського парламенту Коледжу НФаУ до Міжнародного дня людей з особливими потребами. Відвідувачам ярмарку пропонуються різноманітні смаколики домашнього приготування – печиво, пряники, тортики; а також предмети рукоділля – вишиванки, мереживо, сувеніри з деревини, тканини та повсті. Усі зібрані кошти небайдужі «виробники» – студенти та викладачі коледжу – переказують до дитячих будинків, лікарень та шкіл-інтернатів. Цього року здобуток ярмарку призначався для гемолітичного відділення Харківської міської лікарні № 16, Харківського спеціального навчально-виховного комплексу № 8, Обласного будинку дитини № 3.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший проректор НФаУ, доцент Федосов А.І.; директор коледжу, доцент Прокопенко Т.С. Від гостей заходу виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Харківського спеціального навчально-виховного комплексу № 8 Єна О.М. та представниця благодійного об’єднання «Харьков – город добрых сердец» Калашнік А.І.

У виконанні відомого українського мультиінструменталіста Миколи Мирошниченка прозвучали класичні твори для скрипки. Студенти коледжу з цікавістю поспілкувалися з маленькими гостями  – учнями 4 класу навчально-виховного комплексу № 8.

Print Friendly, PDF & Email