22 лютого 2016 р. за ініціативи студентського парламенту НФаУ було проведено захід від практичної школи КУЗНЯ! WOW

Влад Павлов (випускник НФаУ, засновник головного молодіжного журналу «Pallindrome» і проектів – «Кіно під відкритим небом» і «Університет під відкритим небом») своїм ентузіазмом «зарядив» аудиторію. Він розповів, з чого складається команда, довів, що працювати в ній більш ефективно і продуктивно, пояснив, як правильно підібрати команду в свій бізнес. Тепер кожен знає, навіщо і якою має бути справжня КОМАНДА.

У світі дуже багато доступних джерел інформації, але не кожен знає, як правильно ними оперувати. Катерина Головка (тренер зі швидкісного читання) розповіла про один з методів швидкочитання, за допомогою якого можна в повній мірі розвинути свій потенціал і мати можливість обробити за 1 хвилину від 600 до 1000 слів, на відміну від середньостатистичної людини, яка читає максимум 300 слів за хвилину. Студенти із задоволенням взяли участь у цікавих практичних вправах.

За підсумками реєстрації на захід розігрувався подарунок. Студентка НФаУ Сігова Аліна (5 курс, факультет промислової фармації, управління і адміністрування, спеціальність «Біотехнологія») отримала сертифікат на 1,5 години «прокачування» від KUZNITSA на «3×10». Її чекають три захоплюючі теми, три спікера-професіонала своєї справи, нові знайомства і тепла атмосфера.

B2Hxeqna38k LLqaPngkQ84 MF-q4EvIhQk mK3FNxN4-CQ omXVOZ2Tens tbPMZec18mg VQ598JoWgX0 -W0156WaW6w