Темою  конференції стали шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту», а метою вивчення та поширення сучасного досвіду підготовки молодших спеціалістів з метою підвищення якості освіти, престижності спеціальностей, збереження інтелектуального потенціалу та матеріально-технічної бази технікумів і коледжів.

22 лютого 2019 р. викладачі Колледжу НФаУ взяли участь у XVIII обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників коледжів та технікумівКонференція була проведена на базі Харківського коледжу транспортних технологій.

Педагогічні працівники Коледжу НФаУ взяли участь у  пленарному засіданні, у роботі секцій, представили методичні матеріали на виставці, яка була проведена за темою конференції.