22 травня 2019 р. розпочався фестиваль «Профспілки Харківщини мають таланти»

22 травня 2019 р. розпочався фестиваль «Профспілки Харківщини мають таланти», у якому беруть участь багато учасників за різноманітними жанрами та номінаціями, а саме: народне та сучасне музичне мистецтво, хореографічне, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Студенти Національного фармацевтичного університету гідно виступили на фестивалі. Дипломом І ступеня був нагороджений ансамбль народної пісні «Гердан». У жанрі «Народне музичне мистецтво» – ансамбль естрадного танцю «Парадіз», а у жанрі «Народне музичне мистецтво» в номінації «Хореографічне мистецтво» Дипломом ІІ ступеня нагороджено ансамбль бального танцю «Нон-стоп». В номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» були представлені роботи переможців галузевих конкурсів. За підсумками конкурсу Дипломом ІІ ступеню була нагороджена студентка 5 курсу Голопьорова Аліна у номінації «Валяння». Диплом ІІІ ступеню отримала студентка 3 курсу Кулікова Анастасія. Кращі експонати переможців фестивалю були представлені на виставці майстрів народної творчості.
По закінченню дійства заступник голови ОПХО Волков С.Г. подякував всім за організоване свято, побажав творчих успіхів, великого натхнення та звершень найзаповітніших мрій.

Фестиваль продовжується.

image_pdfimage_print