23 червня 2021 р. у НФаУ відбувся флешмоб до Дня молоді в Україні

У Міжнародний Олімпійський день у Національному фармацевтичному університеті відбувся об’єднуючий флешмоб до Дня молоді в Україні.

Захід пройшов за ініціативи Харківської міської ради. Його мета – залучення молоді до занять спортом та популяризації здорового способу життя.

У флешмобі, під керівництвом режисерської групи м. Харкова, взяли участь здобувачі вищої освіти I курсу НФаУ денної форми навчання.

Студентську спільноту першокурсників НФаУ представляли близько 250 здобувачів, які об’єднані у 25 груп трьох факультетів – фармацевтичного, фармацевтичних технологій та менеджменту, медико-фармацевтичних технологій.

Проведення флешмобу до Дня молоді у НФаУ, за підтримки деканатів, забезпечили служба з виховної роботи, культурний центр, а також куратори академічних груп.

Системна, планова, комунікативна кураторська підтримка студентства з боку науково-педагогічних працівників є вагомою і змістовною. 23 викладачі-куратори академічних груп І курсу, разом із ректоратом, сприяють створенню комфортного студентоцентричного простору, створюють можливості для саморозвитку та забезпечують організаційно-методичний супровід індивідуальної траєкторії розвитку студента.

Напередодні Дня молоді зичимо нашим першокурсникам вдалого завершення навчального року та гідних результатів у майбутньому!