23 квітня 2021 р. Національний фармацевтичний університет отримав подяку від Національного банку України

Національний банк України висловлює подяку педагогічному колективу та студентам Національного фармацевтичного університету за активну участь у міжнародній кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей» (Global Money Week).

В організованих Національним банком України заходах 22-26 березня 2021 р. активну участь взяли кафедри біотехнології, ботаніки, менеджменту та публічного адміністрування, технологій фармацевтичних препаратів, управління, економіки та забезпечення якості у фармації, фармацевтичного менеджменту та маркетингу, а також 243 студента НФаУ.

Учасники відвідали вебінари «НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо», «Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності», «Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?», «Лайфхаки з платіжної безпеки», «Стрес-тест особистих фінансів, або як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності»; окрім того, долучилися до інтелектуальної гри на фінансову тематику у Kahoot.

Учасники розвинули культуру фінансової безпеки, дізналися, як управляти власними фінансами, яким чином розвивалася банківська система в Україні, як забезпечити фінансову стійкість тощо.