23 серпня 2021 р. співробітники НФаУ взяли участь у загальнодержавних святкуваннях

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України колектив Національного фармацевтичного університету на чолі з ректором, проф. Аллою Котвіцькою взяв участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова.

Зворушливо та натхненно пройшло урочисте покладання квітів на Меморіалі Слави, яке присвячене відзначенню 78-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Знаковою подією святкувань стало урочисте підняття Державного Прапора України у середмісті Харкова.
Величний синьо-жовтий стяг майорить на Сергіївській площі на висоті у 102 метри й символізує могутність, упевненість та незалежність країни!
Атмосфера поваги й пошани була присутня під час відкриття меморіальноі дошки Харківському міському голові (2010-2020 рр.), Почесному громадянину міста Харкова Геннадію Кернесу.
Університетська спільнота вітає рідне місто з його Днем і впевнено крокує в майбутне з Державним Прапором України!