24 – 25 вересня 2019 р. відбулася ІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра»

24-25 вересня 2019 р. Національний фармацевтичний університет спільно з Донецьким національним медичним університетом провели ІІІ науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра» (реєстр Укрмедпатентінформ № 287).

У конференції взяло участь 55 учасників, серед яких вчені, представники практичної фармації, громадські діячі, зокрема міжнародний експерт фармацевтичного ринку Гжегож Орновскі (Польща), керівник ГС «Фармацевтична ліга України» М.Ф. Пасічник, директор ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» О.І. Гризодуб, директор компанії «Артеріум ЛТД» С.В. Сур, начальник відділу реєстрації лікарських засобів групи компаній «Кусум» Н.В. Долейко, віце-президент ГО «Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників» проф. А.С. Немченко, голова правління ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» проф. В.М. Хоменко.

Наукова спільнота була представлена вченими таких закладів вищої освіти як НФаУ, ДНМУ, НМАПО ім. П.Л. Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця, ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, ОНМедУ, ІФНМУ, УжНУ.

На конференції було заслухано 13 доповідей, зокрема 2 у режимі он-лайн, проведений круглий стіл, на якому обговорено актуальні проблеми розвитку вітчизняної фармації, зокрема, зміни ліцензійних умов та порядку відпуску безрецептурних лікарських засобів на автозаправках.